KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14034396
nr 1403 4396
Erik Byström
(1902-1988), Sverige
Pastell, Signerad, daterad 57, stilleben, yttermått inklusive ram: 62x54 cm
Erik Byström, svensk målare född 1902, död 1988.
måndag 14 juni 2021
kl 18:15:53